//AT YARIŞI TAHMİNCİLERİ ARAYANLARIN ORTAK ADRESİ Altilitahmin.net

AT YARIŞI TAHMİNCİLERİ ARAYANLARIN ORTAK ADRESİ Altilitahmin.net

At yarışları herhalde Türkiye’nin en fazla oynanan bahis oyunudur. Hele ki bi Gazi Koşusu sevdası var ki her sene karnaval havasında geçer. Altılı denince akla tabiki altılı tahmin sitelerini söylemeden olmaz. Altılı tahminleri altılının olmazsa olmazları arasında ilk sıradadır.

Peki neden Altılı Tahmin önemlidir?

Altılı tahmin neden önemlidir sorusunun aslında çok basit bir cevabı var. Her kişi bu altılı ganyanın uzmanı değil. Bu işin derecesi var, idmanı var, yarışı var, antrenörü, at sahibi saymakla bitmez kriteri var. Herkesi kendimiz gibi göremeyiz. Bir çok kesim var ki bu altılı tahminleri işini sisteme otomatik oynatarak oynuyor. Yani tamamen sayısal loto şansı gibi rakamları sistem rastgele atıyor. O kuponun tutması bekleniyor, ki çoğu zaman çok yüksek ikramiyelerin otomatik altılı oyunlarına denk geldiği de olmuştur.

Yani herkes uzman değil, tabi ki tahmin veren kişilerde uzman değil ama normal bir oyuncuya nazaran atı daha iyi takip edip, hele ki hipodrom içerisinde bir çalışan ise veya sabahları atları seyretmeye gidecek zaman bulabiliyor ise, tabi ki daha fazla bilgiye sahip olacağı anlamına geliyor. Bu bilgileri saklamadan bir site de veya gazete paylaşması durumunda o kişiyi binlerce hatta milyonlarca insan takibe geçiyor.

Böylesine önemli bir oyun da altılı tahmin işi çok önemlidir. Ama kabul edilemeyecek bir şey de bir çok jokeyin menajerleri ücretli tahmin vermektedir. Etik olarak doğru bir şey değil. Sonuçta sen bir jokeyin çalışanısın ve sen gidip aynı zamanda paralı tahmin verirsen o jokeyi de zan altında bırakırsın. Bunu takan kim var derseniz tartışılır. Konumuza dönecek olursak, önemli bir miktar her gün ikramiye olarak dağıtılıyor. Bu paradan pay almak isteyen yarışseverlerde ücretli ya da ücretsiz tahmin sitelerinde bir umut acaba bir at yakalarmıyım derdindedir. Bir çoğu o sitelerin sahiplerinin kahırlarını, havalarını çeker. Arada ara gazı da verir, aslansın kaplansın, uçarsın kaçarsın ki, tahmin vermeye devam etsin ve faydalanmaya devam etsin diye.

Sonuçta bir çıkar ilişkisi var. Siteye giren kişi o siteden tahminlere bakar, tahmin veren kişi de o siteden kazanç sağlamaya çalışır. İki tarafta memnunsa sıkıntı yok. Bu doğrultuda ücretli ve ücretsiz siteleri inceleme fırsatı yakaladım. Tabi ki ücretli siteye örnek vermeyeceğim ancak ücretsiz siteler içerisinde https://www.altilitahmin.net dikkatimi çekti.