//Güneş ışığı Evlerinizi Işıldatsın

Güneş ışığı Evlerinizi Işıldatsın

Güneşin ruhunu, sağlığınızı aydınlatması sebebiyle insanların vazgeçemeyeceği bir vitamin kaynağıdır. İnsana huzur verici ve enerji verici aydınlık kaynağı vücudumuzu ve odalarımızı motive edecek güçtedir. Evimiz için güneşe bakan odaların olması genel itibariyle tercih sebebidir. Karanlık odalar genelde verimli koşullandırmak, olumlu düşünceleri, enerjiyi kısıtlayıcı özelliğiyle pek çok kişinin bulunmak istemeyeceği türden odalara dönüşürler.

Eviniz İçin Güneş Işığı Alma Şansınız Kısıtlıysa

Ona odanız güneş görmüyor olabilir mi? Dekorasyonda eviniz güneş görsün olup renklerle alternatif yaratmanız mümkün. Güneş ışığı rengi olarak Sarı ve tonlarının evinize ferahlık katacak enerjisi hem hem hem de odalarınızın verimini, motivasyonunu yükseltecektir. Pozitif düşünceye katkısı bu tonlarda yadsınamaz. Kullanmak en kolay dekorasyonda en çok yer bulan bu renk tonları sizin için özel az ışık alan yerded hayat kurtarıcı niteliği taşımaktadır. Birbirinden farklı tasarımlarla odalarınıza hayat ışığı ve canlılık kazandırabilirsiniz.

Sarı Renginin Hayat Bulğu Tasarımlar

Pek çok alan dekorasyonunuz için tamamlayıcı renkler olabilir. En çok ve yaygın kullanım duvarları. Yastıklar, örtüler, nevresimler, kırlentler ve buna benzer odannda enerjiyi yayabileceğiniz alan. Güneş ışığını içinizde hissedebileceğiniz özgür alanlara dönüşebilir. Bunun yanında halı ve perdeler de güzel bir alternatif olabilir. Daha da cesur ve kendine ait dekorasyon modelleri için sarı renk dolaplarda, her ikisi de birbirine uyacak renklerle kombine edıldı kullanıldığı takdirde kendini göstereceğim sergilemeye hazır hale geleceğim. Örneğin sarı ile siyahın uyumu inkar edilemez bu şekilde bir odanızın bölümünü döşeyip diğer alanların daha yumuşak ve silik çok gözle batmayacak renklerle döşediğinizde sarı ve siyah renk odaya enerjisi ve ışığıyla canlılık katacak, pozitif düşünceyi etrafa yayacak ve enerjinizi yükseltecektir.