//2017 Dekorasyon ve Aksesuarlarda Neler Var?

2017 Dekorasyon ve Aksesuarlarda Neler Var?

2017’de dekorasyon dünyasında yenilik sıçrıyor. Geçmiş yılların aksine, bu yılki eğilimlerin sakin, sakin ve dikkat çekici ayrıntıları birlikte kullanılıyor. Renk şemasına baktığınızda; Koyu yeşil ve her ton, koyu mavi ve tonlar, gece mavisi, döşeme tonları sıklıkla kullanılır. Tamamlayıcı renkler opak, beyaz ve krem ​​olarak opaktır. Dekorasyon 2017 modeli aksesuarlarında en çok kullanılan renk zümrüt yeşili ve koyu yeşil renktir. Dekordaki, duvarlardaki, küçük nesnelerdeki ve mobilyalardaki bu yeşil tonları koltuklarda görebiliriz. Siyah rengin kullanıldığı yerler, mobilyanın ayakları, tezgahları, metal parçaları ve bazı mobilyalardan yerel olarak kullanılabilir. Bu yıl bu renkler genellikle koyu tonlu. Aksesuarlarda mor renklerin ve cinayet tonlarının tekrar görülmesi mümkün olacak.

Aksesuarlar ve mobilyalar nasıl olacak?
Eşyalar genellikle koyu renkli ahşap, bakır, bronz ve pirinçten yapılır. Doğal sağlam ahşap, fayans, tuğla, mantar tekstili ve pişmiş toprak ürünleri dekorasyonda oldukça sık kullanılacaktır. Tuğla ve kiremitli duvarlar şömineli salonları süsleyecek ve rustik stille kendinizi hissedeceksiniz. Tekstil grubunda nubuklu, kadife ve süet kumaşlar çok kullanılıyor gibi görünüyor.

Aksesuarlar nasıl kullanılır?

Alanlarda derinlikler ve keskin çizgiler var. Oldukça sakin ve sakin bir alan bile detaylı olarak işlenmekte, sakin bir uzay zincirinde nesneler askıya alınmış olabilir. Her alanda kullanılan ürünler doğal malzemelerden yapılmış ve doğadan dışarı çıkmamaktadır.

Hafif zemin ahşap zeminler tercih edilir ve üç boyutlu mermer tekstiller mevcuttur. Aksesuarlar söz konusu olduğunda, en çok kullanılan ayrıntı bakır tonları olarak görülür. Metal olarak kullanılan bakır tonlar, aksesuarlar ve aydınlatma alanında yaygın olarak kullanılmaktadır. Kişisel stilde kullanılan doğal malzemelerden yapılan aksesuarlar, basit ve etkileyici detaylar olarak tasarlanmıştır.